admin@chapik.ir

درباره چاپیک

معرفی چاپیک
در بین تعداد کثیری از سایت های پذیرنده آگهی، ایده چاپیک با هدف ایجاد بستری ساده و قابل فهم برای عموم کاربران با هسته ای قدرتمند شکل گرفت. بستری که در آن تمامی آگهی ها تنها در حوزه معرفی کسب و کار فارسی زبانان طبقه بندی شوند و در قالب یک بانک اطلاعاتی، عموم کاربران بتوانند به سادگی و به دور از پیچیدگی های نادرست، توسط یک جستجوگر داخلی اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنند.

چاپیک در راستای اهداف خود، امکاناتی را به صورت رایگان و غیر رایگان به کاربران خود ارائه می دهد. از جمله این امکانات می توان به امکان مدیریت آگهی های ثبت شده، قرار دادن رزومه کاری، درج ویدیو، عکس، توضیحات تکمیلی در ادامه آگهی و... اشاره کرد.

تکنولوژی نرم افزاری
هسته نرم افزاری چاپیک به صورت معماری سه لایه تحت تکنولوژی مایکروسافت دات نت و همچنین طراحی رابط کاربری به صورت واکنش گرا و قابل استفاده در دیوایس های گوناگون با حداقل سربار طراحی و برنامه نویسی شد. روند توسعه نرم افزار چاپیک با حساسیت زیادی همراه بود زیرا آنچه ما در تحلیل این ایده در نظر داشتیم یک هسته ی مشخص، روان و قدرتمند بود.

مدیریت و سیاست ها
چاپیک در ایران توسعه داده شده و مدیریت می شود از همین رو رعایت قوانین و هنجارهای این کشور یک اصل مهم برای ادامه فعالیت سرویس چاپیک تلقی می شود. حریم خصوصی کاربران و نمایش همه کسب و کارهای ثبت شده برای مدیریت چاپیک بسیار مهم بوده و در این راه تلاش می شود. از کاربران خود نیز انتظار داریم که به ثبت فعالیت های کاری مجاز اقدام نمایند.

چاپیک متعلق به هیچ سازمان یا نهاد دولتی نیست و به صورت خصوصی فعالیت می کند از همین رو برای پوشش دادن هزینه های جانبی ممکن است در قسمت های مختلف سایت اقدام به نمایش آگهی کنیم. بدون شک سرویس چاپیک بدون ایراد نیست اما آنچه از آن اطمینان داریم علاقه و اراده ما برای رشد و توسعه سیستم می باشد و در این مسیر از کاربران خود نیز خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری کنند. گام بعد یک گام فراتر خواهد بود...

سایت چاپیک به همراه تمامی موارد مادی و معنوی آن متعلق به مجموعه golnouri.com می باشد.

logo
چاپیک مسئولیتی در مورد کسب و کارهای ثبت شده ندارد.
حریم خصوصی کاربران سایت | اطلاعات نسخه فعلی سایت