admin@chapik.ir

راهنما

شما می توانید بدون درج عبارتی، تنها با انتخاب یک موضوع و فعال کردن گزینه جستجو، تمامی آگهی های مرتبط با آن موضوع را به ترتیب اولویت مشاهده کنید. همچنین شما می توانید با درج عبارتی، جستجویی بر اساس موضوع انتخاب شده داشته باشید. این جستجو بر اساس عنوان و توضیحات کسب و کارهای ثبت شده صورت می گیرد. لازم به ذکر است در صورت لزوم شما می توانید در تمامی گروه های موضوعی جستجوی خود را انجام دهید. برای این کار کافی است لینک "جستجو در تمامی گروه های موضوعی" را انتخاب کنید و جستجوی خود را انجام دهید. بهتر است عبارت جستجوی خود را به صورت کلمه کلیدی و در قالب یک لغت وارد کنید.
هنگامی که کاربر یک آگهی جدید را در سیستم ثبت می کند وارد چرخه تایید آگهی می شود. به این صورت که پس از مدت کوتاهی اگر آگهی فوق با مواردی که در بخش حریم خصوصی کاربران سایت درج شده است هماهنگ باشد تایید شده و نمایش داده می شود. اما اگر بر خلاف قوانین چاپیک باشد از سیستم حذف می گردد. روند انتظار و تایید آگهی در لیست نمایش آگهی های ثبت شده در پنل مدیریت قابل مشاهده می باشد. هر آگهی که تیک سبز داشته باشد تایید شده و در حال نمایش می باشد و با نمایش ساعت شنی یعنی آگهی فوق در انتظار تایید است.
لازم به ذکر است آگهی های تایید شده از سیستم حذف نمی گردد و برای همیشه نمایش داده می شود اما کاربر می تواند آگهی های ثبت شده خود را از سیستم حذف کند.
ثبت آگهی به شکل پیش فرض در سرویس چاپیک رایگان می باشد که شامل: عنوان، فایل پیوست، آدرس، شماره تماس، آدرس وب سایت و دیگر موارد می شود. اما اگر کاربر بخواهد به آگهی خود همراه با اطلاعات ذکر شده عکس و ویدیو پیوست کند می بایست از پلن های غیر رایگان استفاده کند. به این صورت که با افزایش اعتبار حساب کاربری خود چنین پلن هایی قابل دسترس خواهند بود.
برای ثبت سفارش نیز شما می بایست اعتبار خود را در سایت چاپیک افزایش دهید. پس از افزایش اعتبار امکان ورود به بخش ثبت سفارش فعال خواهد شد.

• تعرفه ثبت کسب و کار با 3 عکس پیوست شده به همراه دیگر اطلاعات برای هر آگهی 15,000 تومان (پانزده هزار تومان) می باشد.
• تعرفه ثبت کسب و کار با 3 عکس و 1 ویدیو پیوست شده به همراه دیگر اطلاعات برای هر آگهی 25,000 تومان (بیست و پنج هزار تومان) می باشد.

• هزینه ثبت سفارش برای ساخت فایل رزومه و ایجاد محتوا 30,000 تومان (سی هزار تومان) می باشد.
• هزینه ثبت سفارش برای عکس برداری از کسب و کار شما 100,000 تومان (صد هزار تومان) می باشد.
• هزینه ثبت سفارش برای ساخت تیزر تبلیغاتی 200,000 تومان (دویست هزار تومان) می باشد.
ما آگهی های ثبت شده در چاپیک را زیر نظر داریم و چنانچه یک آگهی امتیاز های لازم را داشته باشد پلن هایی را برای ایشان فراهم کرده ایم. به این صورت که کسب و کاری که امتیازات لازم را از طرف چاپیک و کاربران بدست آورد تحت یک مجموعه جداگانه به مدت 29 روز کاری همراه با هدایای جانبی به تمام کاربران معرفی می شود. تا کسب و کار فوق رونق بیشتری پیدا کند و تشویقی برای ارائه خدمات بهتر به کاربران باشد.

از جمله مهمترین امتیازهایی که برای انتخاب کسب و کار برتر در هر ماه در نظر گرفته می شود می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
1.وجود یک ایده یا یک جریان تحلیلی
2.بازخورد مناسب از سمت کاربران چاپیک
3.امکان ایجاد و توسعه اشتغال عمومی و خصوصی
4.استفاده از تکنولوژی های روز
5.ارائه خدمات مناسب با سطح کیفی قابل قبول
و...

همانطور که گفته شد علاوه بر معرفی کسب و کار برگزیده به مدت 29 روز کاری، هدایایی نیز به ایشان تعلق می گیرد. از جمله ی این هدایا می توان به: ارائه رایگان پلن های تبلیغی چاپیک، ارائه راه کارهای الکترونیک برای توسعه خدمات و بازاریابی، پیاده سازی آگهی در قالب یک اپلیکیشن اندرویدی یا یک وب سایت شخصی و دیگر موارد اشاره کرد.
تمامی کاربران می توانند از طریق بخش تماس با ما نسبت به گزارش آگهی های متخلف اقدام کنند. همچنین در حالت عمومی برای حل مشکلات و یا ثبت سوالات خود نیز می توانید از همین بخش استفاده کنید.
با تکمیل فرم و ثبت سفارش از طریق پنل مدیریت، ایمیلی برای شما ارسال می شود که در آن درخواست هایی مرتبط با عنوان سفارش ثبت شده وجود دارد. برای مثال اگر سفارش شما عکس برداری از کسب و کار شما باشد، آدرس کسب و کار شما پرسیده می شود و زمان مراجعه عکاس چاپیک به محل کار شما اطلاع داده می شود. چنانچه در روند ثبت سفارش و یا دریافت ایمیل تایید با مشکلی مواجه شدید ما را از طریق بخش تماس با ما مطلع کنید.
کاربر گرامی برای ثبت و نمایش صحیح و بی نقص آگهی خود در سیستم، لطفا به موارد زیر توجه کنید و سپس اقدام به ثبت آگهی کنید.
• دقت داشته باشید که فرمت فایل رزومه PDF می باشد و دیگر فرمت ها قابل قبول نیست. همچنین حجم هر فایل رزومه می بایست کمتر از 100 کیلوبایت باشد.
• در نسخه جدید چاپیک علاوه بر اطلاعات قبل، کاربر می تواند برای آگهی خود یک تصویر نیز به صورت رایگان پیوست کند. البته این گزینه به صورت آپشنال است و کاربر می تواند عکس را پیوست نکند اما پیشنهاد ما برای بهتر دیده شدن آگهی قرار دادن عکس است.
• در پلن های غیر رایگان عکس های مورد نظر خود را با سایز: 560 پیکسل در طول و 300 پیکسل در عرض در نظر بگیرید. همچنین حجم هر عکس می بایست کمتر از 50 کیلوبایت باشد. فرمت های مجاز نیز JPG و PNG می باشد.
• فایل پیوست ویدیو شما می بایست با فرمت MP4 و حجم آن کمتر از 1 مگابایت باشد.
کاربر گرامی در درج اطلاعات خود در پلن های غیر رایگان دقت لازم را داشته باشید زیرا به هیچ عنوان مبلغ ثبت آگهی عودت داده نخواهد شد.
با توجه به اینکه رابط کاربری چاپیک بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا پیاده سازی شده است از همین رو در استفاده از سایت چاپیک بهتر است مرورگر خود را بروز رسانی کنید تا در مشاهده تمامی بخش ها مانند نمایش ویدیو و... مشکلی نداشته باشید.
تمامی کاربران می توانند از طریق این بخش به ابزارها و سرویس هایی که از طریق چاپیک برنامه نویسی و پیاده سازی شده اند دسترسی داشته باشند. سرویس های فوق می توانند از لحاظ موضوعی هم راستا با موضوع چاپیک باشند و یا یک ماهیت جداگانه را تشکیل دهند. یعنی خود یک سیستم جداگانه باشند.

logo
چاپیک مسئولیتی در مورد کسب و کارهای ثبت شده ندارد.
حریم خصوصی کاربران سایت | اطلاعات نسخه فعلی سایت