admin@chapik.ir

تبلیغات

چرا چاپیک؟
سرویس آگهی کسب و کار CHAPIK.IR به دلیل خدماتی که به عموم کاربران ارائه می دهد مخاطبان و کاربران زیادی را جذب می کند. با توجه به ماهیت موضوعی و تحلیلی چاپیک، کاربران مراجعه کننده به منظور اطلاع از یک فعالیت کاری به این سایت مراجعه می کنند. که این امر جامعه ای از کاربران را تشکیل می دهد که تبلیغات در آن می تواند مخاطبین فعال زیادی را شامل شود.

چگونگی تبلیغات در چاپیک
عموم کاربران می توانند به 2 طریق در سایت چاپیک تبلیغات خود را نمایش دهند. در روش نخست: یک کادر کوچک در سمت چپ سایت، که شامل یک لینک و شرح کوتاهی از فعالیت می شود پیش بینی شده است که در تمامی صفحات سایت نمایش داده می شوند. در روش دوم: یک بنر تبلیغاتی با یکی از فرمت های JPG, GIF و یا SWF با سایز: 554 پیکسل در طول و 80 پیکسل در عرض پیش بینی شده است که در این روش قسمت بالای سایت برای این امر در نظر گرفته شده است و همانند روش نخست در تمامی صفحات سایت چاپیک نمایش داده می شوند.
adsBanner
تعرفه نمایش آگهی (تبلیغات)
جدول تعرفه نمایش آگهی برای روش نخست
10 روز 30 هزار تومان پذیرش فرمت نوشتاری امکانات مشابه کلاس الف / 1
20 روز 60 هزار تومان پذیرش فرمت نوشتاری امکانات مشابه کلاس ب / 1
30 روز 90 هزار تومان پذیرش فرمت نوشتاری امکانات مشابه کلاس پ / 1
جدول تعرفه نمایش آگهی برای روش دوم
10 روز 40 هزار تومان پذیرش تمامی فرمت های ذکر شده برای فایل تصویر امکانات مشابه کلاس الف / 2
20 روز 80 هزار تومان پذیرش تمامی فرمت های ذکر شده برای فایل تصویر امکانات مشابه کلاس ب / 2
30 روز 120 هزار تومان پذیرش تمامی فرمت های ذکر شده برای فایل تصویر امکانات مشابه کلاس پ / 2
چگونگی سفارش آگهی
برای سفارش آگهی خود، می توانید نام کلاس مورد نظر را با توجه به روش های موجود و تعرفه های تعیین شده به آدرس ایمیل: admin@chapik.ir ارسال کنید. در ایمیل خود آدرس سایت، متن و عنوان آگهی و چنانچه از روش دوم استفاده می کنید بنر تبلیغاتی را نیز پیوست کنید. پس از تایید آگهی یک شماره حساب برای شما ارسال می شود که پس از پرداخت، آگهی شما از روز بعد از آن نمایش داده خواهد شد.

logo
چاپیک مسئولیتی در مورد کسب و کارهای ثبت شده ندارد.
حریم خصوصی کاربران سایت | اطلاعات نسخه فعلی سایت